MITSUBISHI GALANT

Forum Mitsubishi Galant, dla pasjonatów i ludzi zainteresowanych Mitsubishi Galantem (w budowie)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-18 17:35:47

rachub48

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 53
Punktów :   

Powitać :)

Cześć. Mam na imię Marcin, mieszkam niedaleko Torunia. Uczę się w 4kl technikum. Interesuje się motoryzacją, trochę muzyką.
Po ukończeniu szkoły chciałem zakupić motocykl, jednak po dłuższych przemyśleniach i za radami rodziny doszedłem do wniosku, że na dojazdy do pracy i studia (zaoczne, w innym dużym mieście) lepszy będzie samochód. Zacząłem przeglądać ogłoszenia. Miałem już kilka samochodów na oku. Był dylemat w szukaniu samochodu. Czy auto, które mi się nie podoba, jest niewygodne i nie będzie dawało satysfakcji i przyjemności z jazdy, lecz będzie tańsze w eksploatacji, czy auto piękne, wygodne i pod innymi względami idealne, lecz droższe w eksploatacji. Po kilku minutach przemyśleń, doszedłem do wniosku, że raz się żyje i należy z życia korzystać, nie odmawiać sobie przyjemności. W takim wypadku do wyboru pozostały dwa auta, Mercedes C-klasse W202 i Mitsubishi Galant VIII. Obecnie skłaniam się ku Galantowi w sedanie, gdyż ma najpiękniejszą stylistykę nadwozia jaką kiedykolwiek widziałem i jak to japończyk, jest mało awaryjny.
Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się na forum. Wiadomo, że z początku dużo dziać się nie będzie, ale może z czasem...

Offline

 

#2 2011-01-25 20:10:28

Jarass

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Powitać :)

Cześć. Mam na imię Szymon, mieszkam w Toruniu. Interesuje się motoryzacją, filmem i muzyka. Jeśli chodzi o galanta to nasza wspólna historia jest bardzo długa. Od 15 lat w mojej rodzinie jezdzimy tylko i wyłącznie galantami. Sam jestem w posiadaniu już trzeciego takiego cuda. Przerobilem już kilka galantów wiec chętnie pomogę w razie problemów. Oczywiście jeśli tylko będę w stanie. Witam i pozdrawiam:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-rogow.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.hodwg.pun.pl www.szkola3000.pun.pl www.bsrteam.pun.pl